Contact us for daily schedule: [email protected]

***Some streams are available 3-10 minutes before the event start!

LIVE Events - 12.12.2019 GMT +2    

19:00 Euroleague : Khimki - ALBA Berlin - Channel 1

19:45 Euroleague : Fenerbahce - Anadolu Efes - Channel 2

19:55 UEFA Europa League : Cluj - Celtic - Channel 17

19:55 UEFA Europa League : Cluj - Celtic - Channel 11

19:55 UEFA Europa League : Rennes - Lazio - Channel 18

19:55 UEFA Europa League : Rennes - Lazio- Channel 12

19:55 UEFA Europa League : Standard - Arsenal - Channel 3

19:55 UEFA Europa League : Standard - Arsenal - Channel 19

19:55 UEFA Europa League : Standard - Arsenal - Channel 13

19:55 UEFA Europa League : Getafe - Krasnodar - Channel 20

19:55 UEFA Europa League : Getafe - Krasnodar - Channel 14

19:55 UEFA Europa League : Eintracht - Guimaraes - Channel 4

19:55 UEFA Europa League : APOEL - Sevilla - Channel 5

19:55 UEFA Europa League : PSV Eindhoven - Rosenborg - Channel 6

19:55 UEFA Europa League : LASK Linz - Sporting - Channel 7

20:00 Euroleague : Crvena Zvezda - Baskonia - Channel 8

21:05 Euroleague : Maccabi T-A - CSKA Moscow - Channel 9

22:00 Euroleague : Real Madrid - Olympiacos - Channel 10

22:00 UEFA Europa League : Moenchengladbach - Istanbul BB - Channel 12

22:00 UEFA Europa League : Ludogorets - Ferencvaros - Channel 13

22:00 UEFA Europa League : Ludogorets - Ferencvaros - Channel 20

22:00 UEFA Europa League : Rangers - Young Boys - Channel 14

22:00 UEFA Europa League : Manchester Utd - AZ Alkmaar - Channel 1

22:00 UEFA Europa League : Manchester Utd - AZ Alkmaar - Channel 18

22:00 UEFA Europa League : Roma - Wolfsberger AC - Channel 19

22:00 UEFA Europa League : Porto - Feyenoord - Channel 21

22:00 UEFA Europa League : Wolfsburg - Saint-Etienne - Channel 22

22:00 UEFA Europa League : Espanyol - CSKA Moscow - Channel 23

22:00 UEFA Europa League : Wolverhampton - Besiktas - Channel 24

03:20 NFL : New York Jets - Baltimore - Channel 2


LIVE Events - 13.12.2019 GMT +2    

10:30 Handball W. : Russia (W) - Netherlands (W) - Channel 17

13:30 Handball W. : Norway (W) - Spain (W) - Channel 17

19:30 Bundesliga 2 : Bochum - Hanover - Channel 1

19:30 Bundesliga 2 : Aue - Regensburg - Channel 2

20:00 Euroleague : Zalgiris - Valencia - Channel 3

20:30 Liga 1 : Dinamo Bucuresti - Sepsi - Channel 11

21:30 Euroleague : Bayern - Zenit - Channel 3

21:30 Bundesliga : Hoffenheim - Augsburg - Channel 19

21:45 Ligue 1 : Lille - Montpellier - Channel 20

21:45 Euroleague : ASVEL - Milan - Channel 5

21:45 Championship : Charlton Athletic - Hull City - Channel 6

22:00 Euroleague : Barcelona - Panathinaikos - Channel 7

22:00 La Liga : Alaves - Leganes - Channel 18